Як зробити тумбу своїми руками

Наведена в даній статті тумба своїми руками стане в нагоді для використання на дачі. Виготовити її можна з самого звичайного дерев’яного ящик, але , тим не менш, виглядати після переробки такі садові меблі буде цілком гідно. Головне при підборі відповідного ящика звернути увагу на фортецю і якість матеріалу – деревина повинні бути досить міцною і без явних вад. Якщо сторони ящика розхиталися в процесі використання , то можна зміцнити майбутню тумбу металевими куточками або збити цвяхами.

Отже, для виготовлення саморобної тумби для дачі нам знадобляться: дерев’яний ящик , дощечки , цвяхи і молоток, фарби.

Тумба своїми руками

tumba 300x224 Як зробити тумбу своїми рукамиДля початку треба визначити горизонтально або вертикально розташовуватиметься тумба. Від цього залежатимуть розміри внутрішніх полиць. Якщо ящик буде розташовуватися вертикально, то можна передбачити в ньому 2 ряди полиць. Після зняття замірів , необхідно вирізати дощечки для полиць. Можна закріпити їх у ящику і цвяхами і зробити незнімними , а можна прикріпити до стінок майбутньої тумби кріплення і розташувати на них знімні полиці . Із залишків дощечок виготовляємо ніжки для тумби і кріпимо їх до низу скриньки. Потім можна приступити до фарбування. Якщо полиці зроблені незнімними , то краще фарбувати всю конструкцію цілком, якщо ж полки можна вийняти , то краще забарвити їх окремо . Для більшого терміну служби краще фарбувати тумбу олійною фарбою в кілька шарів , чекаючи висихання кожного шару фарби. Добре виглядає подібна меблі, пофарбована в темний колір, але залежно від інтер’єру дачі можна вибрати будь-який відтінок.

Таким чином можна виготовити кілька тумб і поставити їх поруч, утворюючи стелажі, де буде зберігатися безліч речей. Можна скомбінувати горизонтальні і вертикальні тумби , а можна зробити всі ящики однаковими. У будь-якому випадку для виготовлення такої тумби знадобиться мінімум коштів і часу, зате практичність таких меблів дуже висока.