Як зробити стіл із підсвіткою

Незвичайний стіл з підсвічуванням може бути з легкістю виготовлений зі старого кухонного столу, скляної кришки і ялинкової гірлянди. Цей стіл може послужити відмінною прикрасою будь-якого свята, будь то новий рік чи день народження. Виглядає такий стіл дуже незвично, особливо в темряві, а зробити його досить просто. В якості основи береться старий дерев’яний стіл і накривається скляною кришкою , в яку вкладається ялинкова гірлянда. Як бачимо , матеріали використані прості , тому значного вкладення засобів не потрібно , і в будь-якому випадку такий стіл буде дешевше покупного.

Для виготовлення скляного столу з підсвічуванням знадобиться дерев’яний кухонний стіл, дерев’яні дощечки для обрамлення скляної кришки , товсте скло , наждачний папір , лак для дерев’яних поверхонь , дрібна галька і ялинкова гірлянда . Весь процес виготовлення кухонного столу з підсвічуванням займає пару годин.

Як зробити стіл з підсвічуванням

  • stilpidsvitka 300x198 Як зробити стіл із підсвіткоюСпочатку необхідно вирізати скло за розмірами стільниці. Потрібно використовувати товсте міцне скло, щоб воно не розбилося в процесі експлуатації. У даному прикладі використано скло товщиною 8 мм. Для додання склу ефекту матовості з одного боку воно обробляється наждачним папером до одержання рівномірної матовості по всій поверхні скла. Крізь матове скло, зроблене своїми руками буде видно лише розпливчасті різнокольорові вогники , а саму ялинкову гірлянду не буде чітко помітно.
  • З дерев’яних дощечок необхідного розміру збирають рамку нової стільниці і закріплюють конструкцію саморізами. Отриману кришку з’єднують з поверхнею старого столу таким чином , щоб усередині стільниці залишилося місце для розкладання ялинкової гірлянди.
  • Всі дерев’яні частини нового столу покривають лаком по дереву і залишають висихати.
  • Дно нової стільниці засипають дрібною галькою і розкладають поверх гірлянду . У даному випадку використана ялинкова світлодіодна гірлянда на 200 лампочок. Такі світлодіоди більш пожежобезпечні в порівнянні з лампочками розжарювання , оскільки практично не виділяють тепла. Електричний шнур гірлянди виводиться вниз по ніжці столу.
  • Раніше затоноване скло встановлюється на стільницю , включається гірлянда і незвичайний стіл з підсвічуванням готовий.