Як зробити підставку для ноутбука своїми руками

podstavka 238x300 Як зробити підставку для ноутбука своїми рукамиНоутбук зручно використовувати поза домом, він компактний і ергономічний для будь-яких умов використання – в ​​машині, в інституті або на вулиці, але часто ноутбук використовують вдома, на столі і в цьому випадку необхідна підставка для ноутбука своїми руками.

Багато хто знає, що встановивши ноутбук на звичайному столі для гри або довгої роботи в офісних програмах, буде незручно користуватися його вбудованою клавіатурою, а екран буде розташований занадто низько.

podstavka1 205x300 Як зробити підставку для ноутбука своїми рукамиДля вирішення цієї проблеми можна виготовити саморобну приставку для ноутбука, в цьому випадку можна буде підключити окремі клавіатуру і мишу і працювати або грати в задоволення. Також у цьому випадку відкривається доступ до всіх роз’ємів і гнізд ноутбука.

У магазинах продаються готові підставки для ноутбуків, але коштують вони не мало, хоча конструкція їх дуже проста. Виготовити подібну підставку можна самостійно з дерева, пластику або металу. У даній статті мова піде про виготовлення дерев’яної підставки для ноутбука, оскільки цей матеріал найбільш доступний і простий в обробці.

Спочатку необхідно намалювати ескіз майбутньої підставки, виходячи з розмірів Вашого ноутбука і бажаної висоти його розміщення на столі. Форма деталей нижній частині підставки представлена ​​на малюнку, а верхні похилі елементи являють собою прямокутні деталі з виступом на одному кінці, який входить у паз вертикальної деталі. Довжина даних деталей вибирається залежно від розмірів конкретного ноутбука.

Всі деталі вирізаються з дерева і ретельно обробляються наждачним папером. Потім деталі з’єднуються в пазах за допомогою відповідного клею (1).Зібравши всю підставку (2) очікуємо повного висихання клею і вирізаємо на краях «лапок», що утримують ноутбук отвори під розмір ніжок ноутбука (3). При установці ноутбука ніжки, встановлені в ці отвори, утримають його від падіння (4).

podstavka2 Як зробити підставку для ноутбука своїми руками

У деяких моделях ноутбука ніжки недостатньо міцні, для того щоб утримати пристрій. У цьому випадку на лапках підставки в нижній їх частині можна прикріпити невеликі брусочки, які будуть служити упором нижній частині ноутбука і попередять його зісковзування вниз.

Після закінчення складання підставку ще раз ретельно зачищають шліфувальною папером і покривають лаком для дерева в кілька шарів.