Як зробити лебедя з шини своїми руками

Хотів би розпочати з перегляду відео

Часто у садівників і автолюбителів в гаражі припадають пилом декілька старих автопокришок. Викидати їх або лінь, або вони просто складуються там зі словами: «А раптом знадобляться». Одним з варіантів використання старих автомобільних шин – це зробити з них лебедя. Є два способи, як зробити лебедя з покришки: з вивертанням шини і без.
Що використати для роботи? З матеріалів нам знадобляться:

  • стара автопокришка (краще всього брати «лису» і вітчизняного виробництва; ще бажано, що б шина була без металевого корду, так як різати її буде набагато легше);
  • еластична залізна планка або дріт (для фіксування шиї лебедя);
  • кілька шурупів;
  • біла і трохи червоної фарби;

З інструментів нам знадобиться гострий ніж, можливо лобзик для самих щільних місць лебедя. А якщо покришка у вас все-таки з металевим кордом, то без електричного лобзика не обійтися. Також з інструментів знадобиться дриль, що б прикріпити залізну планку до шиї лебедя.

Лебідь з покришки: етапи роботи

1. Спочатку ділимо покришку на дві рівні частини лініями, відзначивши їх крейдою. Одна лінія буде початком голови і хвоста, а інша – підставою шиї. Відзначаємо трикутник голови і лінії крил. lebid z gumy Як зробити лебедя з шини своїми руками2. Електролобзиком або ножем ріжемо шину по намічених лініях. Якщо використовуєте ніж, його можна змочити в мильній воді. lebid z gumy1 Як зробити лебедя з шини своїми руками3. Далі йде найскладніший етап роботи – вивертання покришки навиворіт. Краще це робити удвох, але можна і одному, наступаючи на зовнішню частину шини. Отримуємо в результаті майже готовий каркас лебедя. lebid z gumy2 Як зробити лебедя з шини своїми руками4. Тепер потрібно закріпити шию. Для цього свердлимо парні отвори в покришці і тонким дротом прикріплюємо шию до жорсткої дроті або вигнутому шматку арматури з зовнішнього боку. Після фарбування слідів кріплень будуть практично не видно. lebid z gumy3 Як зробити лебедя з шини своїми руками5. Як кріплення для шиї, також можна використовувати залізну гнучку платівку. Вона повинна бути трохи вже самої шиї лебедя і трохи її довшою. За допомогою дрилі проробляємо отвори в ній і, не забуваючи надавати потрібну форму, кріпимо до шиї майбутнього лебедя.

6. А що б зробити лебедя з шини більш красивим, покриваємо його фарбою білого кольору, дзьоб – червоною. Очі можна зробити з саморізів. lebid z gumy4 Як зробити лебедя з шини своїми рукамиЩе один варіант виконання лебедя – це зробити його не вивертаючи покришку навиворіт, тоді крила птаха будуть сильніше опущені до землі. lebid z gumy5 Як зробити лебедя з шини своїми руками