Як зробити кутовий комп’ютерний стіл для дому

У наше століття сучасних технологій практично кожна дитяча кімната не обходиться без комп’ютерного стола. У продажу є багато різноманітних моделей столів для комп’ютера, але вони не завжди вдало вписуються в невеликі приміщення. Ми пропонуємо виготовити кутовий комп’ютерний стіл, який займає небагато місця і при цьому володіє високою функціональністю.

Для виготовлення такого столу в якості матеріалу ідеально підійдуть плити МДФ – вони добре фарбуються і можна вибрати будь-який варіант обробки, а ще ці плити не містять шкідливих речовин. Для таких елементів як полози ящиків і підставка під монітор краще вибрати в якості матеріалу тверду деревину.

Кутовий комп’ютерний стіл своїми руками

stol12345 Як зробити кутовий компютерний стіл для дому

  1. Спочатку заміряємо всі необхідні розміри і виробляємо розкрій деталей. Потім починаємо збірку столу. Елементи з’єднують на шкантах з клеєм. У кути для більше надійності можна вклеїти планки з дерева. Для більшої жорсткості конструкції для задніх стінок використовують не тверді ДВП, а тонкі плити МДФ з товщиною 10 мм. Прикручують їх шурупами з потайною головкою.
  2. Ящики столу також роблять з плит МДФ. Бічні кромки висувних полиць обклеюють спеціальною стрічкою за допомогою праски, а лицьову частину обробляють дерев’яними планками з натурального дерева, які повинні бути більшої товщини, ніж сам полки (у нашому прикладі при товщині полки 16 мм використовується планка шириною 40 мм). Задня частина полки обробляється планкою, по ширині раною товщині полки, що забезпечує вільне переміщення по напрямних.
  3. Викроюємо стільницю1600х800 мм, розмічаємо місця кріплення тумб і встановлюємо шканти. Щоб не просвердлити деталі наскрізь, використовуємо обмежувач глибини.
  4. Перевертаємо стільницю, встановлюємо на ній тумби і з’єднуємо їх ребрами жорсткості на шурупах. При цьому залишаємо зазор між ребрами жорсткості для проводів.
  5. Верхні полки столу кріплять на меблевих стяжках , це забезпечить легкість розібрання конструкції в тому випадку, якщо її треба буде перенести.
  6. Для того, щоб комп’ютерний стіл прослужив довше і ріс разом з Вашою дитиною, необхідно передбачити змінні цоколі різної висоти.
  7. Те ж, що і в п.6
  8. Збираємо наш кутовий комп’ютерний стіл для дому, прикручуємо задні стінки і готуємо його до фарбування.
  9. За допомогою малярного валика, кистів необхідного розміру і лотка виробляємо забарвлення столу обраної фарбою. Для зручності можна використовувати фарбу «2 в 1», яка не вимагає попереднього грунтування.