Як зробити крісло своїми руками

shezlong1 Як зробити крісло своїми рукамиДачне крісло своїми руками можна зробити з дерев’яних деталей і міцною тканини , а якщо з’єднати звичайний шезлонг, зроблений своїми руками, і крісло -гойдалку, то можна отримати зручне сидіння. Шезлонги зазвичай виконані у вигляді матерчатого складного стільця, а використовуються такі сидіння на пляжах і дачах. Крісло -гойдалка являє собою велике плетене сидіння, в якому можна затишно розташуватися з книгою у каміна або телевізора. Кожен з цих стільців має свої переваги і їх можна з’єднати в шезлонгу -гойдалці, в якому  руху крісла -гойдалки поєднуються з дешевизною шезлонга .

Загальна схема шезлонга:
А – це вид крісла збоку
Б – ззаду
В – спереду
Г – зверху

shezlong Як зробити крісло своїми руками
Для сидіння саморобного шезлонга можна використовувати ремені від транспортерної стрічки , розділеної на шматки необхідної товщини. Для каркаса використовують дерев’яні рейки або 10- міліметрову фанеру . Всі деталі сідають на спеціальний клей для дерева.

Оскільки шезлонг – качалка призначений для відпочинку в напівлежачому стані, то його спинка повинна бути з ухилом в 15-20 градусів. Краще самостійно визначити зручний кут нахилу спинки.
Амплітуда розгойдування такого крісла незначна, але при бажанні її можна збільшити. Для цього треба виготовити полози ширше, а також зменшити радіус їх закруглення .
Для того, щоб крісло не перекидався тому , що виступають за межі задніх ніжок полози , роблять прямими , а не закругленими . Для того , щоб шезлонг служив довго і не розхитувати під час гойдання , гойдалки повинні мати достатню міцність. У зв’язку з цим міцність конструкції крісла можна посилити додатковими кріпленнями у вигляді трикутників, хрестовин, тяг і упорів . Опору для ніг в даному кріслі можна зробити висувається або нерегульованої , наглухо прикріпивши її до крісла .
В якості подушок для крісла підійдуть навіть звичайні надувні подушки необхідного розміру. У цьому випадку ремені з подушками можна накрити шматком міцної оббивної тканини відповідного кольору і малюнка.

Можна зшити і чохли для шезлонга : один – для підлокітників , сидіння і боковин (він виконується із зав’язками ззаду), а другий – для спинки крісла. Підголівник крісла можна зробити з поролону , а на додаток до нього закріпити невелику надувну подушку , що допомагає регулювати висоту і м’якість сидіння.