Як зробити крісло-гойдалку

kreslo2 Як зробити крісло гойдалкуКрісло-гойдалка своїми руками виготовляється без зайвих складнощів, зате вашому дому воно додасть затишок і комфорт. Цей старовинний предмет меблів здавна асоціюється з тихими вечорами біля каміна, тому для створення теплої атмосфери у Вашому будинку можна виготовити таке крісло своїми руками .

kreslo1 236x300 Як зробити крісло гойдалкуГотові моделі, пропоновані в магазинах, виготовляються з ротанга і очерету або дерева, а сучасні моделі навіть можуть бути зроблені з металу з обробкою шкірою або тканиною. Для самостійного виготовлення найбільше підходить дерево, цей матеріал екологічний і легкий в обробці, а для роботи з ним не потрібно спеціальних інструментів.

Пропонований варіант крісла-гойдалки можна використовувати і в будинку, і на природі.

Для виготовлення такого крісла потрібна дошка (50 мм – для основи і 35 мм – для боковин). Деревину потрібно вибирати хвойних порід дерев – міцну і добре висушену. Рейки, що фіксують тканину роблять із бруска товщиною 20 мм, а поперечки виготовляють діаметром 25 і 35 мм.Боковини з’єднують міцними дошками необхідної товщини.

Контури всіх деталей розмічають на сітку зі сторонами осередків 50 мм, а потім переносять на матеріал в масштабі 1:1 і випилюють ножівкою з тонким полотном. Після цього деталі обробляють рашпілем і шліфувальною шкуркою. Боковини крісла і його заснування з’єднують довгими шурупами на клею або за допомогою шипів з’єднання. В останньому випадку необхідно передбачити розмітку з’єднання на боковинах і підставі.

У місці перетину бічних нижніх деталей просвердлюють наскрізні отвори.Збірку крісла здійснюють за допомогою столярного клею або епоксидної смоли, також застосовують стягують гумові стрічки. Після висихання клею потрібно видалити його залишки.

Потім дерев’яний каркас крісла покривають морилкою, а потім двома або більше шарами підходящого лаку. Для спинки і сидіння використовують щільну тканину необхідної забарвлення.