Як зробити дерев’яний столик своїми руками

Незважаючи на широкий вибір меблів в магазинах, нерідко ми стикаємося з відсутністю потрібного кольору, розмірів або форми, і в цьому випадку можна виготовити нескладну меблі самостійно, наприклад, оригінальний дерев’яний столик.

Останнім часом захоплення натуральними матеріалами набуло популярності на увазі екологічності і користі для здоров’я людини, а, крім того, дерев’яні меблі естетична і добре виглядає в будь-якому інтер’єрі. Ми пропонуємо виготовити нескладний столик з дерев’яних круглих брусків. Такий столик на колесах може служити і журнальним і сервірувальним столиком, а Ваші гості напевно звернуть увагу на нього.

stilbrus 300x236 Як зробити деревяний столик своїми рукамиДля його виготовлення знадобляться: дерев’яні круглі бруски (чурбаки) однакової висоти і діаметра – 32 шт., Основа для столика (каркас), 4 ніжки, замазка для дерева в тон деревини, клей для дерева, кріплення і шуруповерт. Дерев’яні чурбаки (в даному випадку березові) можна знайти на лісозаготівельних підприємствах. У цьому випадку необхідно лише подбати про те, щоб їх діаметр і довжина були однакові, а зрізи були рівними. Як каркас можна використовувати прямокутник з меблевих щитів, ДСП або фанери, зібраний на куточках.

Дерев’яний столик своїми руками

  1. Збираємо основу журнального столика . Нижня основа повинна виступати за межі стінок на величину, рівну діаметру дерев’яних чурбаків.stilbrus1 200x300 Як зробити деревяний столик своїми руками
  2. Приклеюємо дерев’яні бруски по периметру столика, а середину зашиваємо листом фанери або ДВП.
  3. Акуратно перевертаємо столик і прикручуємо до нижньої частини столика коліщатка потрібного діаметру. Коліщатка можна придбати в магазині меблевої фурніту
  4. На центральну частину столика, закриту фанерою наклеюємо тонкі дерев’яні бруски. Їх можна отримати, розрізавши один з чурбаков на кругляшки однакової висоти. Краще довірити цю роботу професіоналам, які виконають її на спеціальному деревообробному обладнанні. У цьому випадку висота гуртків буде однаковою, а поверхня столика рівною. Після наклеювання всіх дерев’яних гуртків створюється ілюзія того, що дерев’яний столик повністю зібраний з чурбаков.
  5. Для посилення ефекту замазуємо порожнечі спеціальною замазкою для дерева і затираємо її до отримання рівної і гладкої поверхні.
  6. Після висихання замазки столик готовий.