Як зробити декор для саду своїми руками

Весна дарує нам не тільки тепло і сонце , але й турботи в саду і на присадибній ділянці. Кожен господар прагне зробити свій сад красивим , адже тут не тільки вирощують урожай фруктів і ягід , а й відпочивають.
Гарний сад – це не тільки доглянуті дерева і рівні газони, можна прикрасити свою ділянку різними декоративними предметами , які будуть радувати око і привносити в загальний вигляд ділянки родзинку.
У магазинах зараз продається велика кількість декору для саду – різні фігурки з глини та каменю , мініатюрні фонтани і міні -ставки , ковані вироби та інші предмети.dekor 300x225 Як зробити декор для саду своїми руками

Але садовий декор можна зробити і своїми руками , і в цьому випадку вирішується як мінімум два завдання : застосування здавалося б непотрібних речей і прикраса садової ділянки.

У даній статті ми наведемо приклади виготовлення нескладних у виготовленні декоративних предметів , які виглядають дуже стильно.

Старий велосипед

Напевне в гаражі у кожного знайдеться старий велосипед зі шинами і поржавіли рамою. Відновлювати такий велосипед немає сенсу, дешевше купити новий, але і викидати його не варто. Його можна перетворити на садове прикраса.

Для цього велосипед очищають від бруду , пилу і іржі – можна пройтися по ньому жорсткою металевою щіткою і потім очистити м’якою ганчіркою. Потім весь велосипед , включаючи колеса , покривають білою фарбою. Можна не намагатися фарбувати рівно , адже недбалий мазки фарби навпаки додадуть велосипеду особливий стиль.

Після того , як фарба висохла , на передньому колесі велосипеді біля керма закріплюють плетену корзину, в яку потім можна встановити горщик з квітучими рослинами.

Декор з взуття

Завжди знайдуться старі черевики або туфлі , непридатні до носіння . Їх можна також пристосувати для декору саду . Можна пофарбувати черевики золотистою або сріблястою фарбою і використовувати їх в якості кашпо для квітів або просто як декор .

З використання черевик можна зробити підставку для квітів, встановивши її ніжки в черевики. Фарбує взуття треба водостійкими фарбами , щоб вони витримали опади.

Старі меблі

Якщо у вас приготовлені на викид старі ліжка , стільці або навіть ванна, то можна перетворити їх на стильна прикраса для саду . Наприклад , спинки металевих ліжок можна пофарбувати білою , золотистої або сріблястою фарбою і зробити їх огородженням для клумби у вигляді ліжка. Можна навіть не розбирати ліжко , а внести її цілком у сад і розташувати на ній ящики з квітами. Старий , але міцний дерев’яний стілець можна поставити посередині клумби , а зверху на ньому розташувати піддону з рослинами або горщик з квітами. Навіть ванну можна розташувати в саду , наповнити землею і висадити туди квіти.

Кольорові камені

Часто в садах розміщують великі камені , але вони не відрізняються яскравими фарбами, і якщо ви хочете додати в свій сад кольоровий акцент, можна прикрасити камені водостійкими фарбами. Наприклад, покрити обраний камінь яскраво- зеленою фарбою , а після того , як вона висохне , малюють на камені червоні сонечка або інших комах. Таким чином , можна зробити з каменю яскравий мухомор , галявину з квітами або веселу тваринку .