Як відремонтувати пральну машину

pralna mashina 300x295 Як відремонтувати пральну машинуПро те, як відремонтувати пральну машинку, ми замислюємося тільки тоді, коли починаються якісь несправності цієї техніки. Як і будь-яка інша техніка, пральні машинки схильні до зносу, старіння і поломок, тому рано чи пізно доводиться стикатися з несправностями цієї техніки. А так як пральні машинки є практично у кожного, то ремонт пральних машин є досить затребуваною послугою. Швидше за все, при поломці пральної машини люди відразу ж викликають майстра з сервісу з ремонту, хоча іноді можна обійтися і своїми силами, адже не всі несправності пов’язані з серйозними поломками пральної машинки.

Нерідкі випадки, коли при несправності пралки люди викликали майстра з ремонту, а провиною всьому був лише відійшовши убік або перегнутий шланг. Якщо Ваша пральна машина поламалася, то не варто відразу ж викликати фахівця-ремонтника, спочатку варто самостійно оглянути пральну машину і, можливо, можна буде впоратися власними силами.

Що слід робити для ремонту пральної машини своїми руками

  • Якщо пральна машина сильно вібрує під час віджиму, то спочатку необхідно переконається, що вона рівно встановлена ​​на підлозі і не стикається з яким-небудь іншими предметами. Також варто перевірити чи знято з пральної машини усі болти.
  • Якщо пральна машина неякісно віджимає білизну, то, по-перше, треба переконатися, що справний зливний насос, а по-друге, що в неї не завантажені важкі речі. Сучасні моделі пральних машин оснащуються спеціальними системами дисбалансу, які в разі віджиму важкої речі можуть автоматично зменшити обороти або взагалі вимкнути віджим, щоб не машина не зламалася.
  • У разі, якщо пральна машинка неякісно просушує речі, то треба переконатися у правильності обраної програми й у тому, що обсяг білизни не більше, ніж рекомендована норма. Також варто перевірити слив.
  • Якщо на підлозі біля машинки з’явилася вода, то спочатку перевіряють гайку на шлангу подачі води (чи щільно вона затягнута) і чи надійно закріплений зливний шланг. Також варто переконатися, що пральний порошок призначений саме для прання в машинках-автоматах, а ємність для миючих коштів не забита залишками порошку.
  • Якщо з машини не зливається вода, то перевіряють, чи не засмічений каналізація і не пошкоджена зливна труба. Іноді також буває, що зливний насос забивається сторонніми предметами.

Якщо після огляду в роботі пральної машини не помічено сторонніх причин, то можна викликати фахівця з ремонтного сервісу і шукати причину поломки. Іноді буває, що можна провести деякий невеликий ремонт і своїми силами, наприклад, якщо пральна машина перестала зливати воду.

pralna mashina1 300x216 Як відремонтувати пральну машинуРемонт пральної машинки своїми руками

Причиною припинення зливу води може бути засмічення фільтра помпи. Для початку необхідно відключити пральну машинку від електричної мережі, злити воду і дістати білизну. Потім необхідно дістатися до задньої кришки пральної машини і відкрутити дрібні болти, що утримують її. Після зняття кришки стає видним барабан. До нього кріпиться гофра, що переходить в насос, до якого і треба дістатися. Для цього відкручують гвинти і від’єднують насос, який представляє собою прямокутну коробку з пропелером. Цей самий пропелер і виконує функції фільтра, що затримує різні дрібні деталі за типом гудзиків, монеток і т.д. Необхідно очистити лопаті фільтра від причини засмічення і зібрати всі деталі в зворотній послідовності.