Як прикрасити стіни в квартирі

Якщо звична обробка стін набридла, то можна придумати оригінальну прикрасу стін , яке не потребує капітальної переробки. Хорошим варіантом для однотонної стіни буде прикраса у вигляді наклейок. Такий декор можна зробити у вигляді будь-якого візерунка, наприклад у вигляді букета незвичайних квітів. Відмінною особливістю наведеного в статті варіанти декору є застосування декоративних тарілок.

stinafayna 300x200 Як прикрасити стіни в квартиріЗараз дуже популярні декоративні наклейки чорного кольору. Вони добре виглядають на стінах різного кольору і можуть бути використані для різних приміщень: віталень, спалень, кухні. Поєднання пурпурного кольору стін і чорних наклейок виглядає сміливо, але в той же час гармонійно.

Прикрашаємо стіни

  • Готуємо матеріали. Знадобляться наклейки у вигляді чорних візерунків на білому фоні (їх легко вирізати). Якщо не знайшлося готових наклейок з такими візерунками, можна самостійно виготовити їх. Для цього на самоклеючій плівці чорного кольору малюємо обраний візерунок і вирізаємо їх гострим макетним ножем. Теж саме і з тарілками: якщо готових блюдець з красивими візерунками не знайшлося, то можна самостійно розписати звичайні білі тарілки. Також знадобляться акрилові фарби, простий олівець і ножиці.
  • stinafayna1 271x300 Як прикрасити стіни в квартиріНа стіні малюємо за допомогою простого олівця стебла квітів майбутнього букета. Краще робити букет простої форми і з невеликою кількістю стебел – потім простіше буде малювати контури фарбами.
  • Після закінчення малювання ескізу простим олівцем приступаємо до розпису акриловими фарбами. Обводимо стебла чорною фарбою за допомогою тонкої пензлика.
  • На верхньому закінченні кожної квітки приклеюємо квітковий орнамент, роздрукований на прозорій плівці або вирізаний по контуру.
  • Акуратно розрівнюємо поверхню візерунка, щоб не утворилося зморшок.
  • У середину кожного ажурного квітки приклеюємо декоративне блюдце або тарілку. При бажанні біля композиції можна поставити відповідну вазу.