Як прикрасити двері

Навіть самі сучасні та красиві міжкімнатні двері можуть набриднути, і щоб не міняти дверне полотно, можна прикрасити його поверхню за допомогою різних методів. Не обов’язково затівати кардинальну переробку двері або її капітальний ремонт. Іноді достатньо однієї якоїсь деталі, щоб інтер’єр заграв новими фарбами.

decor dverey 200x300 Як прикрасити дверіЗараз двері виготовляють з різних матеріалів і різного виду, але в основній масі у виробах використовують обробку під дерево. Що стосується поверхні дверей, то вона може бути гладкою або филенчатой. Прикрасить можна будь-який варіант двері, причому для цього не доведеться витрачати багато грошей або часу.

В інтер’єрі двері відіграють важливу роль, і необхідно прикрасити їх таким чином, щоб вони гармоніювали з іншою обстановкою. Перед вибором декору необхідно продумати концепцію переробки в цілому, і якщо по можливості зробити примірку елементів прикраси – якщо все разом виглядає в кімнаті добре, то можна сміливо приступати до робіт.

Прикраса двері фотошпалерами

За допомогою фотошпалер можна перетворити будь-яку двері – і гладку, і філенчасту. Такий метод має безліч переваг – простоту в роботі, величезна кількість варіантів і можливість візуального зміни простору. Звичайну міжкімнатні двері можна перетворити на портал, ведучий в ліс, на галявину з квітами або берег моря – достатньо лише вибрати відповідні фотошпалери.Такий прийом прикраси двері особливо доречний у невеликих кімнатах, оскільки таким чином ми візуально збільшуємо простір.

У даному прикладі міжкімнатні двері з гладкою поверхнею, тому на ній можна розмістити дерев’яні рамки. Филенчатую двері також можна перетворити таким способом – для цього елементи фотографії вклеюють в сегменти двері.

Для прикраси фотошпалерами гладкою двері знадобляться 4 фоторамки формату А4 з дерева, пластику або будь-якого іншого матеріалу, фотошпалери (готові або виконані на замовлення), фарба, клей, молоток і цвяхи

    • Для такої переробки дверей необхідно підібрати гарну фотографію. Це можуть бути фотошпалери з магазину або ж ваша улюблена фотографія, роздрукована в фотомайстерні у великому розмірі. Найкраще для даних цілей підходять пейзажі: види міста, ліси, полянок і лугів і т.д. Але можна використовувати будь-яке зображення на ваш смак.decor dverey2 216x300 Як прикрасити двері
  • Обрану фотографію ділять у будь-якому графічному редакторі на 4 рівні частини формату А4 (можна взяти й інший розмір рамок). Роздруковують ці частини на фотознімках. Якщо використовуються готові фотошпалери, то їх необхідно також розрізати на 4 рівні частини.
  • Дерев’яні рамки фарбують у білий колір під відтінок двері, але якщо двері дерев’яні, то можна підібрати рамки відповідного кольору і тоді фарбувати їх немає необхідності. Кожну частину зображення вставляють в окрему рамку. Потім ці рамки кріплять до дверей на клей і невеликі гвоздики. Закріпити рамки треба надійно, щоб при відкриванні-закриванні дверей не зміщувалися.
  • Тепер двері виглядає як вікно в ранковий ліс і оживляє всю кімнату. Якщо зображення набридне, його можна поміняти на гірський пейзаж, підводний світ або міські види.

Можна не розрізати фотографію на частини, а наклеїти її цілком на всю поверхню дверей. Але при цьому важливо, щоб не було бульбашок повітря і зморшок на папері.

Прикраса двері ліпниною

Якщо приміщення виконане в стилі бароко або класичному, то в ньому будуть добре виглядати двері, прикрашені ліпниною. Цей метод прикраси також добре виглядає на гладких дверях з рівною поверхнею. В якості ліпнини можна використовувати готові декоративні елементи з будівельних магазинів. Сучасна ліпнина може виготовлятися як з гіпсу і білого бетону, так і з поліуретану та полістиролу. Залежно від її матеріали вибирають різні методи монтажу.

Краще використовувати поліуретанову ліпнину, яка більш доступна за ціною і легко кріпиться на рідкі цвяхи чи спеціальний клей.

Спочатку вибирають центр дверей і прикрашають його обраним елементом ліпнини. Далі обробляють дверне полотно по периметру – відступають від краю деяку відстань і приклеюють декоративні смужки. Вони можуть йти в один ряд або декілька. Також при бажанні можна використовувати ліпнину для прикраси наличників. Важливо не перестаратися і не перевантажити двері декором, а також необхідно дотримуватися гармонію з навколишнім інтер’єром.

Прикраса двері відбитками з фарби

Якщо ви робите ремонт і проводите фарбувальні роботи, то можна заодно прикрасити і свою двері. Якщо дизайн приміщення незвичайний і яскравий, то гладкі двері нейтральних відтінків так і просять прикраси у вигляді кольорових елементів.

Наприклад, можна залишити на двері відбитки своїх долонь. Для цього руки занурюють у фарбу різного кольору і залишають відбитки долонь на дверях в довільному порядку. Не слід залишати занадто багато відбитків, щоб двері не виглядала аляповатой. Особливо така двері сподобається дітям, і їх також можна залучити до прикрашання.

Також на таких дверей ваші друзі зможуть написи з побажаннями та привітаннями, і, дивлячись на такі веселі двері, у вас кожен раз буде підніматися настрій.