Як підключити пральну машину

pidkluchypralku 300x249 Як підключити пральну машинуВи купили пральну машинку? Як підключитися до водопровідної труби без залучення фахівців? Використовуємо виразний хомут без застосування зварювальних робіт і без розрізання труб. Цю роботу ми виконаємо дуже швидко і головне своїми руками. Нам знадобиться хомут з ​​відводом, його називають «врізкою», і для під’єднання шланга пральної машини – вентиль. Необхідні інструменти для даної операції: електродриль, набір свердел, молоток, кернер, гайкові та розвідний ключі.

Як підключити пральну машинку своїми руками

pidkluchypralku1 Як підключити пральну машину

  1. Перекриваємо кран подачі холодної води в квартиру.
  2. З трубопроводу зливаємо залишки води через спеціальний клапан.
  3. Зачищаємо наждачним папером або дротяною щіткою ділянку труби, де буде встановлений хомут. Очищаємо ретельно, щоб не було течі з-під хомута.
  4. Встановлюючи просвердлений хомут, стежимо, щоб прокладка стала точно на місце підключення, і отвір в ній збіглося з отвором у відводі.
  5. Загвинчуємо поперемінно гвинти хомута гайковим ключем. Затягуючи остаточно, переконайтеся, що хомут коштує рівно.
  6. Крізь отвір у бічному відводі хомута кернером намічаємо центр свердління. Використовуємо свердло менше на 3-4мм, ніж внутрішній діаметр відводу.
  7. Перший прохід свердлимо більш тонким свердлом, приблизно 3мм, якщо труба сталева.
  8. Спеціальний Т-подібний ніпель продається в комплекті з хомутом. Вставляємо його вузькою частиною в висвердлений отвір. Широка частина ніпеля залишається в порожнині хомута і оберігає хомут від провертання. У бічній відвід хомута ввірчує вентиль, використовуючи клоччя або герметик. Перевіряємо на відсутність течі і підключаємо шланг від пральної машини до штуцера.

Після цього можна підключити пральну машину до каналізації