Як підключити пральну машину до каналізації

Багато хто після покупки побутової техніки задаються питанням, як підключити пральну машину до каналізації.

zlyv pralna mashina1 300x222 Як підключити пральну машину до каналізаціїЗробити це можуть фахівці з сервісного центру, а можна провести роботи з підключення пральної машини і самостійно. При правильному проведенні робіт і з урахуванням всіх особливостей системи каналізації в квартирі, можна бути впевненим у надійності підключення до стоку.

Цей фактор, а також правильне розташування пральної машини на підлозі і надійне підключення до водопроводу є головними умовами для нормальної роботи сучасних пральних машин-автоматів.

Як правило, пральні машини оснащені комплектами шлангів певної довжини. Стандартним вважається відстань 3 метри від пральної машинки до зливу, але у деяких моделей ця відстань складає 5 метрів.

Виробники зазвичай завжди визначають передбачувану навантаження на зливний насос пральної машинки і відповідно з цим встановлюють правила установки техніки. Слід пам’ятати, що при збільшеному відстані до зливу навантаження на помпу буде зростати, а це може призвести до поломки. Закріплення шланга для зливу повинно бути максимально надійним, щоб запобігти зриву шланга і затоплення приміщення.

zlyv pralna mashina2 300x229 Як підключити пральну машину до каналізаціїУ разі стаціонарного підключення пральної машини до каналізаційної системи, щоб уникнути попадання неприємних запахів з каналізації, слід встановити спеціальний сифон або ж зігнути шланг таким чином, щоб утворився водяний затвор. Однак необхідно врахувати, що такий спосіб підключення не підходить для старих будинків зі зношеними системами каналізації, оскільки труби містять велику кількість засмічень, що може привести до виходу стоків назовні.

У більшості моделей пральних машин мінімальна і максимальна висота зливного патрубка обмежується. Для підключення до каналізації може бути використаний додатковий сифон або ж кінець зливного шланга може бути закріплений на борту ванною або раковини. Закріплення шланга має бути надійним, щоб уникнути затоплення в разі падіння патрубка.

Найбільш надійним і сучасним вважається стаціонарне підключення до каналізаційної системи. При необхідності шланги можна нарощувати, але довжина їх залежить від потужності зливного насоса.

Максимальна довжина зливного патрубка вказується в документації до пральній машинці. На задній панелі пральної машинки шланг закріплюють на висоті 80 см.

Другий кінець шланга з’єднують з каналізацією. Якщо шланг згинається для створення повітряного затвора, то висота розташування повітряного затвора повинна перевищувати хоча б на кілька сантиметрів висоту підйому води в раковині і ванні при можливому засмічені каналізації.