Як переробити меблі своїми руками

pererobkast2 300x251 Як переробити меблі своїми рукамиПереробка меблів своїми руками – це захоплююче заняття, що дозволяє проявити свою фантазію і отримати в результаті красиві і оригінальні речі . Для переробки краще брати стару , яка віджила своє , меблі. У цьому випадку в разі невдачі не шкода буде стару тумбу або стілець , а якщо все вийде , то Ви станете власником стильного предмету меблів . У даній статті мова піде про переробку старої тумбочки з ящиком і комода. Матеріали для їх переробки коштують трохи , особливих знань для роботи не треба , головне виконати всю роботу акуратно.

Чорно -біла тумба

pererobkast1 300x244 Як переробити меблі своїми рукамиНапевно у багатьох людей старшого покоління колись стояли в спальнях такі поліровані тумбочки , зараз вони в основному перекочували на звалища, але якщо десь в гаражі або на горищі завалялася така тумбочка, є шанс перетворити її в стильний предмет інтер’єру. А все, що знадобиться – це самоклеюча плівка з красивим чорно – білим малюнком, балончик чорної фарби , ножиці , олівець і лінійка.

Чорно -біла тумба своїми руками

  • Стару тумбу своїми руками очищаємо від бруду і пилу зовні і всередині. Якщо розхиталися ніжки або кріплення дверцят і ящика , то треба зміцнити їх саморізами або меблевими скобами.
  • Фарбуємо чорною фарбою ребра тумбочки і ніжки. При бажанні можна пофарбувати в чорний колір і внутрішню поверхню скриньки і полки. Також акуратно фарбуємо в чорний колір ручки тумбочки. Фарбувати треба акуратно , щоб уникнути появи патьоків.
  • Після повного висихання фарби починаємо приклеювати плівку . Кожну деталь оклеюємо окремо , попередньо примірявши плівку і вирізавши її ножицями з припусками . Кути акуратно підрізаємо ножицями і ретельно розрівнюємо плівку.

Комод з монетками

pererobkast3 300x225 Як переробити меблі своїми рукамиЩе одним незвичайним предметом інтер’єру може стати старий комод , перероблений за допомогою монеток. Для його виготовлення знадобиться багато монет дрібним гідністю, можна додати різні плоскі металеві предмети – ключі, значки і т.д. також знадобиться срібляста аерозольна і чорна фарба , клей і поролонова губка.

Комод з монетками своїми руками

  • На очищену поверхню комода приклеюємо на прозорий клей типу «Момент » монетки цифрами вниз. Клеїти монетки треба досить близько один до одного , періодично між ними вставляємо плоскі металеві предмети. Обклеїти треба верх , боковини і фронтальну частину комода , це найбільш трудомістка частина роботи.
  • Після наклеювання всіх монеток і висихання клею наносимо на поверхню комода фарбу сріблястого кольору з балончика . Збризкуючи фарбою ділянка комода , розтираємо її губкою для покриття проміжків між монетками і більше рельєфного виду монеток.
  • Після висихання фарби покриваємо ніжки комода чорною фарбою , уникаючи патьоків. Старі ручки комода міняємо на більш відповідні – наприклад , металеві круглі. При бажанні можна повісити на них якусь прикрасу.