Як обкласти будинок цеглою

cegla1 Як обкласти будинок цеглоюЧасто трапляється так, що вже після закінчення будівництва будинку господарі помічають, що їх житло недостатньо тепле, і тоді постає питання, як обкласти будинок цеглою.

Недостатній комфорт проживання в будинку може бути викликаний використанням неякісних матеріалів або через неправильний монтаж стінових блоків. Рішенням проблеми може бути не тільки утеплення, але і зведення цегляної кладки.

Обкладання цеглою позитивно позначається на здатності будинку зберігати тепло і робить його комфортним і міцним.

При обкладанні будинку необхідно дотримуватися деяких правил і тоді результат обов’язково порадує.

Як обкласти будинок цеглиною

  • Для початку необхідно розрахувати кількість цеглин для обкладання конкретного будинку. Спочатку вираховують площі стін, і вже виходячи з них, прораховують потребу в цеглі. Зразкова витрата цегли на один квадратний метр стіни дорівнює 50 шт.
  • Потім вибирають тип цегли. Він буває різний, але при виборі цегли необхідно вибирати вироби однорідного кольору. Ще цегла повинна видавати при ударі дзвінкий звук. Зазвичай використовують повнотілий силікатний вид цегли. Колір глини не впливає на якість цегли і тому можна використовувати і білий, і червоний тип цегли.
  • Тепер можна приступати безпосередньо до облицювання цеглою. Він укладається як при зведенні звичайної цегляної стіни, але в тих місцях, де відстань від існуючої стіни більше 6 см, необхідно влаштовувати зв’язку. Для цих цілей добре підходять довгі цвяхи близько 10 см. Велика довжина цвяхів недоцільна.
  • Замішують розчин в пропорціях 1 частина цементу і 4 частини піску, води треба брати стільки, щоб розчин був по консистенції схожий на густий йогурт і не надто тек. Слід пам’ятати, що силікатна цегла є поганим абсорбентом, тому варто продумати питання збереження кладки в першу добу після закінчення робіт, не можна допустити обвалення кладки через вплив води на ще не застиглий розчин.
  • Шви роблять не більше 1-1,5 см, а над отворами вікон і дверей використовують зазвичай готові залізобетонні перемички або заливають їх прямо на будівельному майданчику, використовуючи опалубку з дощок.

cegla2 300x231 Як обкласти будинок цеглою