Вироби з шин для саду. Як зробити вироби із шин

Пропоную для початку розпочати з перегляду відео

Зараз кожен господар дачі або власного будинку прагне зробити свою присадибну ділянку неповторним і затишним. Ті, кому дозволяють фінанси, наймають ландшафтних дизайнерів і влаштовують на своїй садибі альпійські гірки і декоративні ставки з фонтанами, а ті, хто бажає обійтися мінімумом засобів, можуть зробити своїми руками різноманітні вироби, наприклад з шин.

shina1 269x300 Вироби з шин для саду. Як зробити вироби із шинУміння створювати гарні речі з, здавалося б, невідповідних для цього матеріалів – це талант, але навіть автомобільні покришки в умілих руках перетворюються на незвичайні і красиві речі – прекрасних білих лебедів, черепах і крокодилів, казкових героїв, слоників і коней.

Раніше застосування шин було однобоко – їх використовували як огорож клумб і дитячих майданчиків, а весь політ фантазії закінчувався на прикрашення покришок в різні кольори.

Іноді в шини насипали землю і висаджували квіти, тим самим отримуючи міні-клумби. Зараз же, використовуючи творчий підхід, можна перетворити покришку у витончений вазон або фігурку тварини.

Для виготовлення виробів з шин потрібні власне старі покришки, гострі ножі і ножиці, фарба, пензлі й терпіння, оскільки процес цей не терпить поспіху.

Вибрані шини повинні бути сухими, без бруду і пилу, оскільки наявність забруднень призведе до відшарування фарби.
Гусениця з шин

Весела гусениця припаде до душі дітям, а дорослих вона також змусить посміхнутися. А виготовити її не важко, адже знадобиться тільки чотири старі покришки, металева планка або товста дріт, дві пластикові кришки, фарби й пензлі, а також саморізи для кріплення.

Спершу треба пофарбувати покришки в потрібний колір. Після висихання їх вкопують у грунт на різних рівнях у вигляді гусениці. Зверху на першу шину прилаштовують вигнуту у вигляді вусиків планку, а під нею дві пластикові кришки – це буде очі гусениці. Кришки й планку прикручують на саморізах.

Така весела гусениця не тільки порадує око, але на ній можна також і присісти відпочити.

Лебідь з шин


Із непоказних на вигляд покришок виходять дивовижної краси білосніжні лебеді. А для їх виготовлення треба всього лише особливим чином розрізати шину.

Підготовлену (вимиту і висушену) покришку встановлюють на ребро і по частині з протектором прорізають дві лінії на половину діаметра шини – посередині залишається смужка, яка буде шиєю лебедя. З одного боку цю частину треба відрізати і зігнути у вигляді лебединої шиї. Решта частини розводять убік і відгинають поверху – це будуть крила. Всю конструкцію покривають білою фарбою в кілька шарів, інакше буде проглядатися темна гума. На кінці загнутою шиї лебедя малюють червоний дзьоб і чорну смужку біля нього разом з очима птиці.

Для стійкості саморобку надягають на металевий і дерев’яний штир і вкопують у землю. Таким чином можна зробити з шин цілу лебедину зграю, а з невеликих шин вийдуть лебеді-пташенята.

shina2 300x223 Вироби з шин для саду. Як зробити вироби із шинВедмедик з шини

Цей милий ведмедик з бочкою меду стане справжньою окрасою двору і його напевно полюблять діти. Для його виготовлення знадобляться 4 шини (одна велика – для тулуба і три менші для голови і лап). Також необхідні фарби для зовнішніх робіт, лінолеум, товста гума, фанери і труба.

  • У великій шині і в одній з маленьких прорізають отвір. Можна використовувати для цього болгарку.
  • Крізь ці отвори протягують трубу відповідного діаметру і отримують силует ведмедя (тулуб і голову).
  • На лицьовій і зворотній стороні кожної покришки прикріплюють на саморізах круги з фанери, а зверху за допомогою рідких цвяхів приклеюють товстий лінолеум.
  • На лінолеумі фарбами для зовнішніх робіт малюють мордочку і пузо ведмедя.
  • Вуха і верхні лапи ведмедя вирізують з товстої гуми – вона добре тримає форму, тому в лапу ведмедю можна вкласти легкий барильце з написом «мед», а в другу лапу помістити березовий жердину.
  • Нижні лапи ведмедя – це дві покришки меншого діаметру, вони також відіграють роль опори фігури. Їх фарбують коричневою фарбою в тон решти деталей.