Як встановити віконниці

vikonnitcya Як встановити віконниціЗовнішні розкладні віконниці на вікна здатні додати будь-якого дому своєрідний стиль і додати йому оригінальності. У даній статті мова піде не тільки про установці зовнішніх ставень на вікна, але і про монтаж в якості джерела зовнішнього освітлення світильника з автоматичним включенням і вимиканням, обладнаного датчиком руху.

У даному прикладі невеликий будиночок відрізняється своєрідним дизайном і для того, щоб підкреслити його особливість, було вирішено доповнити вікна зовнішніми складними віконницями з дерева. Вони були пофарбовані в один колір з садової лавкою, що послужило сполучною ланкою між зовнішнім виглядом будинку і декором в саду. Крім того, яскравий синій колір віконниць добре контрастує з білими стінами будинку.

Складні дерев’яні віконниці

Вони не тільки добре захищають будинок від яскравих сонячних променів, але і перешкоджають візитам непрошених гостей. Так як вікна розташовані досить близько один до одного, то установка розорюються в обидві сторони віконниць неможлива. Був обраний варіант, що складається з двох стулок, які з’єднані один з одним на петлях і при відкриванні складаються і разом повертаються в один бік і утримуються там фіксатором. Для двох вікон обрали різні віконниці – одні з поворотом ліворуч, інші направо, для того щоб простір між вікнами залишалося вільним.

Віконниці, що закріплюються на віконній коробці або стіні, можуть встановлюватися з перекриттям укосів або врівень з ними, для більш привабливого зовнішнього вигляду був обраний перший варіант. Засувка віконниць кріпиться з внутрішньої їх боку, а відповідна пластина – на укосі віконного отвору. Спеціальний блокувальний механізм не дозволить відкрити віконниці зовні.

Для обробки віконниць їх спочатку шліфують, грунтують, а потім покривають синьою фарбою для зовнішніх поверхонь.

Автоматичне зовнішнє освітлення

Для підвищеного комфорту зовні, у дери будинку, встановлюють світильник з сенсорним рухом, що реагує на наближення кого-небудь. Автоматичний світильник вимикається через певний час (від 10 с. До 15 хв.). Це дозволяє істотно заощадити електроенергію, але при потребі світильник можна перемкнути на постійне висвітлення. У даному випадку був використаний світильник потужністю 60 Вт з радіусом освітлення в межах від 1 до 12 метрів і сектором освітлення 360 градусів.

Принцип роботи таких джерел світла заснований на реєстрації інфрачервоного випромінювання об’єктів поблизу. Датчики руху засікають різкі температурні перепади, а на тепло нерухомих об’єктів вони не реагують. Кут охоплення 360 ° означає, що датчик фіксує рух позаду себе, наприклад, відкриття дверей. Кут охоплення і радіус дії датчиків можна змінювати поворотом лінзи пристрою.

Майстер-клас

vikonnitcya1 Як встановити віконниціvikonnitcya2 Як встановити віконниці

 1. Розмічаємо положення петель на віконницях.
 2. Просвердлюємо в віконницях отвори під шурупи і кріпимо петлі.
 3. Кріпимо хрестові петлі для підвіски на одній зі сторін двостулкової віконниці в двох місцях – зверху і знизу.
 4. Вирівнюємо положення віконниці, підкладаючи у разі потреби дерев’яні прокладки.
 5. Свердлимо отвори в стіні і забиваємо дюбелі для скоб.
 6. Вкручуємо в дюбелі скоби з втулками, які дозволяють відрегулювати положення віконниці.
 7. Навішуємо віконниці.
 8. Регулюємо навішений віконниць за допомогою втулок.
 9. Металеві частини віконниць щоб уникнути іржавіння і для нормальної роботи необхідно регулярно змащувати.
 10. Складені віконниці фіксуються один з одним гачком і засувкою.
 11. Кріпимо фіксатор для закріплення складеної віконниці біля стіни.
 12. Монтуємо автоматичний світильник з датчиком руху.