Як зробити тонування скла автомобіля

tonirovka Як зробити тонування скла автомобіляЯкщо ви хочете захистити свою машину від сторонніх поглядів і жарких сонячних променів, то Вам необхідна тонування скла автомобіля своїми руками. Тонування надає будь-якій машині привабливий зовнішній вигляд, приховує вміст салону від сторонніх очей і береже всередині автомобіля від перегріву в теплу пору року. У той же час тонування не впливає на безпеку під час руху, що підтверджується статистичними даними.

Тонування автомобілів роблять багато майстерні та сервісні центри, але якщо ви відчуваєте впевненість у власних силах і хочете заощадити кошти, то можна спробувати здійснити тонування скла Вашого авто самостійно. Для проведення робіт знадобляться наступні матеріали: тонувальна плівка, миючий засіб, гумовий шпатель, пульверизатор для води, гострий ніж, лінійка, промисловий фен, скотч і сухі ганчірки.

tonirovka1 Як зробити тонування скла автомобіляДля початку слід провести підготовчі роботи. У пульверизатор заливають воду і додають декілька крапель шампуню, рідкого мила або іншого миючого засобу. Не слід використовувати рідину для миття вікон. Потім проводять прибирання салону від пилу, так як вона є головною причиною утворення бульбашок на плівці. Для роботи з тонувальною плівкою вибирають широку плоску поверхню. Після цього приступають до розкрою плівки, вирізаючи її по контуру скла. Розділяти плівку краще за допомогою двох шматочків скотча, приклеєних з двох сторін плівки.

Тонування бокового скла

tonirovka2 Як зробити тонування скла автомобіля

 1. Очищають скло, розпорошуючи на нього миючу рідину з пульверизатора, і видаляють її гумовим шпателем. Потім опускають скло на пару сантиметрів і очищають крайку від бруду.
 2. Рясно наносять на чисте скло воду з пульверизатора. Відокремлюють плівку від захисного шару і, поетапно опускаючи захисний шар, розпорошують воду на поверхню тонуючої плівки.
 3. Поступово відокремлюючи плівку від захисного шару, прикріплюють плівку до скла, відступивши від краю 2-3 см. Зафіксувавши тонувальну плівку на склі, поверхня рясно змочують водою і починають вирівнювати за допомогою гумового шпателя. Це забезпечить надійну фіксацію плівки на поверхні скла. А вода полегшує розрівнювання.
 4. Коли 2/3 плівки закріплені, скло піднімають до упору так, щоб краї плівки без пошкоджень увійшли в пази вікна. Третину, що плівки відокремлюють від захисного шару і рясно змочують водою і прикріплюють плівку до скла.
 5. Потім починають розрівнювати плівку по склу за допомогою гумового шпателя. Для повного закріплення плівки скло не приводять в рух 3 дні.

Тонування заднього скла

tonirovka3 Як зробити тонування скла автомобіля

 1. Очищають скло, розпорошуючи на нього миючу рідину і видаляючи її в горизонтальному напрямку за допомогою лопатки.
 2. Починають прикріплювати плівку з верхньої частини скла, рясно змочивши її водою з пульверизатора.
 3. Відокремлюють плівку на третину від захисного шару, змочують водою поверхні скла та плівки і кріплять плівку до скла.
 4. Відокремлюють ще третина плівки і повторюють процедуру.
 5. Третину, що плівки так само прикріплюють до скла.
 6. Поки плівка волога її можна коригувати, при необхідності виправлення її положення можна додатково розпорошити воду.
 7. Потім можна приступати до розгладження плівки, починаючи з нижньої частини у напрямку з центру в сторони.
 8. Якщо виникнуть бульбашки, то слід почекати 10 хвилин і повторити розгладження гумовим шпателем або усунути здуття за допомогою промислового фена (не більше 200 С) і розгладження шпателем.