Як зробити колонки

kolonki 225x300 Як зробити колонкиІдея зробити колонки своїми руками може виникнути в декількох випадках. Наприклад, якщо є бажання поекспериментувати зі звуком і домогтися якісного звучання улюбленої музики. У магазинах електроніки можна знайти добре звучать колонки, але вартість їх часто дуже висока. А ще зробити колонки своїми руками можна, якщо у вас є бажання виготовити неординарну річ, єдину в своєму роді. У нашій статті описаний процес створення акустичних колонок зі старих вогнегасників – ідея оригінальна і нестандартна.

У першу чергу нам знадобляться два однакових старих вогнегасника, а також відповідні за розмірами і характеристиками динаміки. Ще знадобляться звукоізоляційний матеріал, шпаклівка, металева щітка, наждачний папір і фарба.

Як зробити колонки своїми руками

kolonki1 Як зробити колонки

  1. Розбираємо старі вогнегасники і ретельно знімаємо з них стару фарбу і іржу за допомогою металевої щітки і наждачного паперу.
  2. Підбираємо під розміри та дизайн майбутніх колонок динаміки.
  3. Вирізаємо в обох вогнегасниках отвори за розміром динаміків.
  4. Для запобігання деренчання і інших сторонніх звуків внутрішню поверхню вогнегасників обклеюємо шаром звукоізоляційного матеріалу.
  5. Виготовляємо кріплення для динаміків, кріпимо його в корпусі вогнегасника.
  6. Стики між кріпленнями і корпусом ретельно шпаклюємо за допомогою автомобільної шпаклівки і затираємо.
  7. Поверхні вогнегасників покриваємо шаром грунтовки і фарбуємо аерозольною фарбою. У даному випадку для більшої ефектності був обраний червоний колір, але також можна пофарбувати колонки в чорний або сріблястий кольори.
  8. Після повного висихання фарби можна робити складання колонок. Зазвичай фарба висихає через пару годин після фарбування.