Як виготовити ємність для води

yemnistvoda 300x230 Як виготовити ємність для водиЯкщо Вам потрібна ємність для води на дачу, то не варто придивлятися до готових рішень в магазині, адже відповідний резервуар можна зробити своїми руками. Для виготовлення ємності для води не знадобиться яких-небудь покупних матеріалів або складних інструментів, необхідно лише знайти стару шину. Отже, запропонований в даній статті резервуар для води на дачу є ще одним способом утилізації старих шин. Пошук не повинен скласти складність – старі відпрацьовані шини можна знайти на станція сервісного обслуговування, в майстернях по авторемонту, на автобазах або на тракторних бригадах.

Варто відразу сказати, що для зберігання питної води, така ємність не підійде, воду з «шинного» резервуара можна використовувати тільки для технічних цілей, наприклад, для зберігання води для поливу. Якщо резервуар для води потрібен великих розмірів, то шукати, відповідно треба шину від вантажівки або трактори. У даному прикладі використана шина від колеса трактора Т-150.

Матеріал шини – гума – універсальний для зберігання технічної води. Він не пропускає воду, не гниє і досить довговічний. До того ж цей резервуар буде абсолютно безкоштовний і не треба переживати, що хтось вкраде його з дачі для здачі в металобрухт.

Виготовляється ємність для води наступним способом: місце під резервуар вирівнюється, на підготовлене місце кладемо шину на бік і вирізаємо верхню частину покришки. Виріз можна зробити звичайним гострим ножем, гума шин досить легко ріжеться. Дно майбутнього резервуара викладаємо битою цеглою або каменем і робимо бетонну стяжку дна. На колесо від трактора йде приблизно одне відро цементу і три відра піску. Стягуванні треба дати висохнути і можна приступити до заповнення ємності водою.

До речі крім використання води для поливу рослин, можна використовувати шини з великих коліс і як міні-басейн. У цьому випадку шину необхідно пофарбувати фарбою.