Як зробити душ для дачі

Dush dlja dachi 194x300 Як зробити душ для дачіВлітку на дачі проводять досить багато часу і для комфортного проживання необхідно побудувати душ для дачі своїми руками і тоді можна насолоджуватися проживанням на свіжому повітрі в повному комфорті.

Душ для дачі не даремно часто називають річним, він має на увазі нагрівання води в баку від сонячних променів, що можливо тільки в теплий період часу, але взимку на дачі, як правило, ніхто не живе, тому літнього душу, зробленого своїми руками, буде цілком достатньо. Для теплолюбних людей, яким недостатньо нагріву від сонячних променів, можна порадити модель дачного душа з примусовим нагріванням води від електрики або побудованої поруч печі.

Влаштування просто літнього душу з баком для води не вимагає особливих витрат або зусиль. Для його виготовлення знадобляться наступні матеріали: злив для стічних вод, матеріали для кабінки душа, бак або бочка для води.

Технологія виготовлення душа для дачі своїми руками

Спершу слід визначитися з місцем для душу. З урахуванням можливості подачі води і зливу стічних вод душ зазвичай розташовують подалі від дому. Потім приступають до спорудження зливу для стоку води – це найбільш важливий елемент літнього душу.

Раціональним рішенням буде вивести його на стічну канаву. Потім у вибраному місці викопують поглиблення для піддону і вистилають його руберойдом або бетонують. Піддон або купують в магазині, або роблять з оцинкованого листа паперу. Піддон з’єднують трубою зі стічною канавою.

Другим етапом йде виготовлення кабінки душа. Тут все залежить від Ваших смаків і можливостей, можна зробити кабінку з пластику, дерева, фанери, брезенту або водостійкої тканини.

Dush dlja dachi1 Як зробити душ для дачіОбраний матеріал закріплюють на металевому каркасі, який складається з трьох елементів – нижнього і верхнього підстави і зв’язують їх шматків металевої арматури діаметром 12 мм. Нижня основа краще забетонувати, щоб кабіна була міцною. Металеву арматуру можна доповнити дерев’яними брусками, до яких зручно кріпити матеріал стін кабінки. Важливо, щоб душова кабінка добре провітрювалася, це дозволить уникнути запліснення.

Потім приступають до внутрішнього обладнання кабінки поличками, гачками для рушників і непромокаючої фіранкою. На даху душа роблять отвір для бака з водою. У підлозі душу необхідно обов’язково передбачити щілини для струму води.

Наступний етап спорудження душа для дачі своїми руками – встановлення бака. Зазвичай, для прийняття душу одній людині достатньо 40 літрів води. Якщо взяти бак занадто великого обсягу, то збільшитися час нагрівання води. Стіни бака повинні бути тонкими і бажано пофарбувати їх в чорний колір для більш швидкого нагрівання сонцем. На зиму бак краще зняти або використовувати для нього морозостійкі матеріали. Можна використовувати в якості бака і звичайну 200-літрову бочку.

У баку приварюють відвід з різьбленням і навертають кран з душовою насадкою. Потім встановлюють бак на даху душа і заливають в нього воду за допомогою шланга.