Бетономішалка своїми руками. Як зробити бетономішалку

betonomishalka0 Бетономішалка своїми руками. Як зробити бетономішалкуТрадиційне перемішування бетонної суміші за допомогою корита і лопати займає багато часу і при цьому важко дотримувати чистоту, тому в цьому випадку стане в нагоді бетономішалка своїми руками. Промислові пристрої досить недешеві і, як правило, оснащені бочками великої ємності, тому для домашнього використання такі бетономішалки не надто підходять. Спорудити бетономішалку можна і самостійно, і для цього не знадобляться значні зусилля або дорогі деталі. Дана конструкція мішалки відрізняється простотою виготовлення і низькою собівартістю, а сам пристрій виходить зручним у роботі.

В якості деталей такої бетономішалки виступають частини різних старих речей, а найдорожчим придбанням є електродвигун. До речі, якщо бетономішалка не буде потрібна надалі, то двигун можна зняти і використовувати для інших цілей.

Необхідними елементами для бетономішалки є:

 • бак від повітряного балона в гальмівній системі автомобіля або інша відповідна ємність;
 • рама від старого металевого ліжка;
 • колеса від зварювального трансформатора;
 • провідна шестерня для двигуна;
 • редуктор від механізму, що встановлюється на кранах і екскаваторах.

До складу механізму входять:

 1. рама
 2. гак
 3. механізм редуктора
 4. шестерню
 5. двигун
 6. бак
 7. ручка
 8. кронштейн
 9. вісь бетономішалки.

betonomishalka 268x300 Бетономішалка своїми руками. Як зробити бетономішалкуРозміри бетономішалки не вказані, оскільки будуть залежати від підібраних елементів та індивідуальних можливостей кожного майстра.

Опис конструкції бетономішалки

Несуча рама зварена з деталей старого ліжка, а саме металевих куточків. До готової рамі приварюються осі без підшипників і на ці осі насаджуються колеса відповідного розміру. Поперек рами встановлюється вісь з кронштейнами (2 шт.), Які приварюються до редуктора. Дана конструкція забезпечує можливість повороту редуктора з двигуном і ємністю на осі усередині рами бетономішалки. Бак, в якому буде перемішуватися бетон, кріпиться до верхнього шківа редуктора, а для зручності до верхньої частини бака прикріплюється ручка. Двигун закріплюють на чотирьох болтах на кронштейні, привареному до корпусу редуктора. Такий спосіб кріплення дозволяє у разі необхідності відкрутити болти і зняти двигун для використання в інших пристроях. У нижній частині корпусу редуктора приварений кронштейн з гаком для утримання бетономішалки в робочому положенні. Цей гак виготовлений з будівельної арматури. Верхній кінець його зчіплюється з кронштейном редуктора, а нижній кінець – з рамою. Коли гак знятий, бак відкидається для завантаження або вивантаження компонентів бетонного розчину.