Арка для троянд своїми руками. Як зробити арку для троянд

arka Арка для троянд своїми руками. Як зробити арку для трояндБагато власників заміських ділянок прикрашають свої володіння квітами, і в цьому випадку стане в нагоді арка для троянд, зроблена своїми руками. Кучеряві рослини, особливо троянди, виглядають ефектно і дозволяють створювати елементи вертикального озеленення на присадибних ділянках.

Для підтримки кучерявих видів квітів, у тому числі і троянд, можна спорудити спеціальну арку. Таку споруду можна розміщувати біля будинку або на вільному просторі, оформляти з їх допомогою алеї та альтанки і формувати ландшафтний дизайн ділянки. Гарні арки з трояндами і для зонування ділянок, наприклад, ними можна виділити зону відпочинку або майданчик для приготування барбекю. Також можна розташувати кілька арок з красивими квітами в один ряд і отримати тінисту алею.

Арки для троянд можуть бути виконані традиційно або у вигляді різних геометричних фігур. При виборі арки для саду необхідно врахувати кілька моментів:
Арки краще виготовляти з міцного і довговічного матеріалу;
Арки повинні бути досить міцними для того, щоб витримати вагу кольорів;
Арки повинні добре вписуватися в навколишній ландшафт.

У даному прикладі арка для троянд виготовлена ​​з дерева. Для її створення необхідні: брус розміром 4х7, 5 см, шурупи довжиною 80мм, морилка кольору червоного дерева.

Арка своїми руками

arka1 300x228 Арка для троянд своїми руками. Як зробити арку для троянд1. Для роботи необхідні п’ять брусів довжиною 2 метри і один довжиною 2,5 метра. Один двометровий брусок розпилюємо на шість відрізків довжиною по 30 сантиметрів.
2. Всі частини майбутньої арки покриваємо морилкою кольору червоного дерева (при бажанні можна використовувати морилку іншого кольору). Вона підкреслить красиву структуру дерева. Чекаємо висихання морилки.
3. У чотирьох решти брусках довжиною по два метри за допомогою електродрилі просвердлюємо три отвори діаметром 0,4 см на відстані: перший отвір – 10 см, друге – 100 см і третє – 150 см. на всіх чотирьох брусах свердлимо однакові отвори.
4. Беремо 2 бруска по два метри і 3 бруска млинцевій 30 сантиметрів. Між двома довгими брусами прикручуємо короткі бруски в заздалегідь підготовлені отвори за допомогою шурупів довжиною 8 см.
5. Проробляємо ту ж саму процедуру для інших брусків і в результаті отримуємо дві однакові драбинки.
6. З’єднуємо ці заготовки бруском довжиною 2,5 метра.
7. Прикріплюємо арку за допомогою міцної дроту до паркану.
8. По дві сторони арки висаджуємо відповідні кучеряві троянди, наприклад рамблери. У них гнучкі стебла і невеликі квітки, тому цей вид троянд як краще підходить для висаджування біля арок.
9. При бажанні спочатку порожнє місце вгорі арки можна закрити кашпо з іншими квітами, а потім троянди підростуть і закриють всю арку.